Merzļikina pārstāvētā «Blue Jackets» piedzīvo trešo zaudējumu sērijā

Latvijas izlases hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” sestdien piedzīvoja jau trešo zaudējumu Stenlija kausa izcīņas Austrumu pusfinināla sērijā līdz četrām uzvarām, piektajā cīņā ar 3:4 piekāpjoties Bostonas “Bruins”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrajā trešdaļā Deivids Krejči apspēlēja “Blue Jackets” vārtsargu Sergeju Bobrovski un izvirzīja “Bruins” vadībā. Tikai trešdaļā trešdaļā Breds Maršāns vēl vairāk palielināja “Bruins”  starpību, un tikai pēc tam Sets Džons guva pirmos vārtus Kolumbusas labā.

Trešajā trešdaļā vārtu guvumi turpinājās – Deivids Pastarņāks “Bruins” labā guva trešos vārtus, bet tad Raiens Zingels un Dīns Kukans izlīdzināja rezultātu. Tikai spēles pēdējā minūtē Pastarņāks izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, kas ļāva “Bruins” svinēt jau trešo uzvaru sērijā. Līdz ar to Bostona šobrīd ar 3-2 ir vadībā pret Kolumbusu. Nākamā un, iespējams, pēdējā cīņa šim pusfināla pārim gaidāma pirmdien.

Kamēr Kolumbusas “Blue Jackets” spēlēs Stenlija kausa izcīņā, tikmēr tās rīcībā paliks arī Merzļikins, un tikai pēc tam viņš varēs pievienoties Latvijas hokeja izlasei, kas jau 11. maijā uzsāks cīņu pasaules čempionātā hokejā.