Merzļikina «Blue Jackets» pagarinājumā gūst NHL sezonas pirmo panākumu; uzvar arī Girgensons

Latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien veicināja Kolumbusas "Blue Jackets" sezonas pirmo panākumu. Latvieša pārstāvētā vienība ar 4:3 pagarinājumā pieveica Vankūveras "Canucks". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:2 pieveica Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins Kolumbusas vārtos atvairīja 32 no 35 metieniem jeb 91,4%.

Spēles gaitā "Canucks" divas reizes izvirzījās vadībā, taču mājinieki prata atspēlēties. Pirmo reizi vadību "Blue Jackets" guva vien pagarinājuma ceturtajā minūtē, uzreiz uzvarot spēli.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vankūveras "Cunucks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons komandas uzvarā spēlēja 12 minūtes (12:10), no kurām divas minūtes 40 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 25% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visas spēles garumā "Oilers" veica 48 metienus, kamēr "Sabres" izpildīja vien 24. Likumsakarīgi par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts kanādiešu vārtsargs Ēriks Komrijs, kurš atvairīja 46 no 48 metieniem jeb 95,8%.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar četriem punktiem trīs spēlēs ir NHL Austrumu konferences devītajā vietā. Savukārt "Blue Jackets" ar 2 punktiem ir pēdējā – 16. – pozīcijā.

Nākamo spēli Merzļikina pārstāvētā vienība aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Nešvilas "Predators", bet "Sabres" ceturtdien viesosies pie Kalgari "Flames".