Sadaļas Sadaļas

Merzļikina «Blue Jackets» gūst pirmo panākumu pamatlaikā pēc teju mēneša pauzes; Balcera «Sharks» uzvar

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" trešdien ar 4:2 pārspēja Nešvilas "Predators", gūstot pirmo uzvaru pamatlaikā kopš 6. aprīļa. Savukārt Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 3:2 uzvarēja Kolorado "Avalanche", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Tieši Merzļikinam šajā spēlē tika uzticēta vārtu drošība. Latvietis atvairīja 30 no 32 metieniem jeb 93,8%.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks, kas šosezon vēl nav debitējis NHL.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēles spilgtākie momenti

Balcers komandas uzvarā spēlēja 15 minūtes, no kurām minūti un 38 sekundes skaitliskajā vairākumā un minūti un desmit sekundes mazākumā. Liepājnieks šajā spēlē veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 48 punktiem 53 spēles atrodas septītajā vietā NHL Rietumu divīzijā. Tādu pašu pozīciju Centrālajā divīzijā ieņem "Blue Jackets", kas 54 spēlēs guvusi 46 punktus.

Piektdien "Blue Jackets" spēlēs ar Detroitas "Red Wings", kas ir vienīgā komanda divīzijā, kas kopvērtejumā atrodas zem Kolumbusas vienības. Tikmēr citā spēlē "Sharks" uzņems Arizonas "Coyotes".