Merzļikina «Blue Jackets» galotnē uzvar NHL mačā; panākumu gūst arī Girgensons

Četri vārti pēdējā trešdaļā pie panākumu ļāva tikt Elvja Merzļikina pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets", ka ar 5:3 uzvarēja Nešvilas "Predators". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 6:3 uzvarēja Kalgari "Flames". Pārliecinošu uzvaru ceturtdien guva arī Pitsburgas "Penguins", kas bez Teodora Bļugera ierindā ar 6:1 sagrāva Losandželosas "Kings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Kolumbusas vārtos Merzļikins atvairīja 23 no 26 metieniem jeb 88,5%.

Lielāko daļu spēles laika "Blue Jackets" atradās iedzinējos. Pirmajā periodā "Predators" tika pie 2:0 pārsvara, bet pēc spēlētam 40 minūtēm viņi bija vadībā ar 3:1. Tomēr pēdējā trešdaļā Kolumbusas komanda guvu četrus bezatbildes vārtus, kas ļāva uzvarēt otro spēli pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Girgensons uz ledus bija 13 minūtes (13:21), no kurām 29 sekundes mazākumā un 12 sekundes vairākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Ar "hat-trick" jeb trim gūtiem vārtiem Bufalo komandā izcēlās Alekss Taks.

Kalgari komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Tikmēr Bļugers kārtējo spēli izlaida ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Latvietis šosezon vēl laukumā nav devies.

Jau iepriekš medijos tika ziņots, ka "Penguins" visvairāk Bļugera trūkumu izjūt, spēlējot skaitliskajā mazākumā. Arī šoreiz vienīgos vārtus pingvīni ielaida, spēlējot četratā pret pieciem.

Pitsburgas "Penguins" un Losandželosas "Kings" mača epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar septiņiem punktiem četrās spēlēs ir otrajā vietā NHL Austrumu konferencē. Bufalo vienība ar sešiem punktiem ir septītajā pozīcijā, savukārt "Blue Jackets" ar četriem punktiem piecos mačos ir 13. vietā.