Meija gūst divus vārtus, «Dinamo» uzvar pirmajā spēlē pēc rudens pārtraukuma

Pirmajā spēlē pēc pārtraukuma Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Gints Meija otrdien guva divus vārtus vienības uzvarā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Ņižņekamskas „Ņeftehimik” (4:3), liecina KHL informācija. Vēl trešā perioda vidū „Dinamo” bija vadībā ar 4:0, taču viesi prata sadeldēt deficītu.

Bez Meijas vārtus guva arī Kevins Klārks un Rihards Marenis, kam tie bija pirmie vārti šosezon.

Meijam šie bija tikai ceturtie vārti šosezon. Tāpat šī bija pirmā reize pēc teju diviem gadiem, kad hokejists vienā mačā pretinieku vārtos raidīja divas ripas.

Dinamiešiem šis bija trešais panākums pēc kārtas.

Otrā perioda ievadā Meija atklāja rezultātu, bet desmit minūtes vēlāk Klārks pārsvaru dubultoja.

Arī trešās trešdaļas ievadā Meija nogādāja ripu pretinieku vārtu tīkliņā, bet nedaudz vairāk nekā četras minūtes vēlāk Marenis panāca jau 4:0. Atlikušajā laikā mājinieki trīs vārtus atguva, uzvaru tomēr gūstot „Dinamo”.

Šī komandai bija pirmā spēle pēc vairāk nekā desmit dienu ilgās pauzes.

Nākamo spēli Ņižņijnovgorodā ceturtdien rīdzinieki aizvadīs pret vietējo „Torpedo”.

Rīgas „Dinamo” 25 spēles guvuši tikpat punktus, esot septītajā vietā Rietumu konferencē.