Mazrezultatīvā spēlē HK «Kurbads» piekāpjas līderei «Prizmai»

Nule kā no Kontinentālā kausa izcīņas turnīra Francijā atgriezies HK “Kurbads” otrdien tikās ar Latvijas hokeja virslīgas līderi HK “Prizma” un viesos piekāpās ar 0:1, liecina organizatoru informācija.

Pirmā trešdaļa bija ļoti aizraujoša – abas komandas guva vārtus, taču tiesneši tos neieskaitīja. Tikai pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Miks Lipsbergs izvirzīja savu komandu “Prizma” vadībā, gūstot, kā vēlāk izrādījās, vienīgos vārtus šajā spēlē.

Šo spēli gaidīja daudzi – intriga, vai “Prizmai” izdosies saglabāt līderpozīcijas un vēl vairāk izrauties līderos, vai arī “Kurbads” sāks ķert tabulas pirmās vietas ieguvējus. Izrādījās, “Prizma” tomēr bija prasmīgāka.

"Prizma" līdz ar to ar 39 punktiem 17 spēlēs saglabā virslīgas līderpozīcijas, otrajā vietā ar 35 punktiem 14 spēlēs ir HK "Mogo", bet trešo līdz piekto vietu dala "Kurbads", "Zemgale/LLU" un HS "Rīga" ar 24 punktiem. Desmit punkti 15 cīņās un sestā vieta ir "Liepājai", bet līgas jaunpienācējai "Lido" rēķinā vien trīs punkti, kas sakrāti 14 spēlēs.