Masaļskim smadzeņu satricinājums vairākas nedēļas liegs trenēties

Edgars Masaļskis sestdien "Arēnā Rīga" pārbaudes spēlē pret Krieviju guva smadzeņu satricinājumu, tādēļ Latvijas hokeja valstsvienības vārtsargam varētu būt liegts trenēties apmēram trīs nedēļas, informēja Latvijas hokeja federācijas preses dienestā (LHF).

Latvijas izlases ārsts Jānis Kvēps paskaidroja, ka Masaļskim trīs nedēļas jāpavada gandrīz gultas režīmā, teica LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs. Šosezon bez kluba vēl palikušajam Masaļskim tas vēl vairāk sarežģīs iespēju atrast darbu, jo viņam vairākas nedēļas būs liegtas fiziskas aktivitātes.

Pārbaudes spēlē Masaļskim neveiksmīga bija epizode sadursmē pie vārtiem astoņas minūtes pirms trešā perioda beigām, kad viņam smagi uztriecās Latvijas aizsardzības spēlētāja nogāztais Krievijas izlases uzbrucējs Ņikita Filatovs. Masaļskis brīdi pavadīja guļam uz ledus, bet pēc tam vārtsargu aizvadīja uz ģērbtuvēm, un laukumā viņš vairs neatgriezās.

Masaļskis vārtos bija Latvijas izlases abās pārbaudes spēlēs pret Krievijas otro sastāvu. Pirmajā spēlē mājinieki piektdien uzvarēja ar 4:1, savukārt otrajā cīņā pretinieki revanšējās ar 3:4 pēcspēles metienos. Masaļskis sestdien laukumu pameta brīdī, kad laukuma saimnieki bija vadībā ar 3:2. Latvijas izlases vārtos Masaļski aizstāja Māris Jučers.

Jau vēstīts, ka pēc pirmās spēles Masaļskis bija apmierināts ar atdevi no paša ieguldītā darba un bija gandarīts, ka labi izdevās iejusties laukumā, neraugoties uz spēļu prakses trūkumu.