Masaļska un Ābola «Lada» papildlaikā piekāpjas Sanktpēterburgas SKA

Latviešu hokeja vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada” Kontinentālās Hokeja līgas spēlē (KHL) pret pagājušās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem Sanktpēterburgas SKA piekāpās ar rezultātu 2:3.

Masaļskis atvairīja 31 metienu. Te gan vietā piebilst, ka iepriekšējās četras spēles latviešu vārtsargs izlaida traumas dēļ.

Jau pirmajā periodā “Lada” nonāca iedzinēju lomā, ļaujot Aleksandram Kadeikinam gūt vārtus. Taču jau drīz Dmitrijs Vorobjovs spēja realizēt vairākumu un izlīdzināt rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā iedzinēju lomā nonāca SKA – šo vārtu guvumu realizēja Vasilijs Streļcovs. Četras minūtes līdz spēles beigām gan Joakims Lindstrēms izlīdzināja rezultātu, spējot apspēlēt Masaļski. Bet uzvaras vārtus papildlaikā guva SKA spēlētājs Dmitrijs Kaļiņins.

Šobrīd “Lada” KHL Austrumu konferences tabulā atrodas 12. vietā, 35 spēlēs gūstot 41 punktu. Šosvētdien Ābola komanda un Masaļskis stāsies pretim bijušajiem komandas biedriem – Rīgas “Dinamo”.