Majones un Ališauska vārtu guvumi pārtrauc «Dinamo» neveiksmju sēriju

Svētdien “Rīgas Dinamo” beidzot izdevās pārtraukt ieilgušo zaudējumu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Pateicoties Metjū Majones un Nerijusa Ališauska vārtu guvumiem, “Dinamo” ar 2:0 mājas spēlē uzvarēja Vladivostokas “Admiral”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajās divās trešdaļās ne vienai, ne otrai komandai neizdevās atklāt spēles rezultātu, lai gan iespējas bija abām. Tikai trešās trešdaļas ievadā, spēlējot vairākumā, ar vārtu guvumu izcēlās Majone, saņemdams piespēli no Andra Džeriņa. Spēle turpinājās, abām komandām ik pa brīdim gūstot noraidījumus.

Spēles pēdējās minūtēs "Admiral" nolēma vārstargu mainīt pret sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva "Dinamo" vēl vairāk palielināt rezultāta starpību - ripu tukšajos vārtos raidīja  Ališausks.

Jau vēstīts, ka iepriekš “Dinamo” piedzīvoja sešus zaudējumus pēc kārtas. Šobrīd rīdzinieki 17 spēlēs sakrājuši 15 punktus, kas komandu KHL Rietumu konferencē ierindo septītajā vietā. Tikmēr "Admiral" ar deviņiem punktiem 18 spēlēs ir Austrumu konferences 12. pozīcijā.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs otrdien, kad pretim stāsies Habarovskas “Amur” vienība.