Magņitogorskas «Metalurg» spēles beigās izrauj uzvaru pār Rīgas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izbraukuma spēlē ceturtdien Rīgas “Dinamo” ar rezultātu 1:2 piekāpās Magņitogorskas “Metalurg” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 16. minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja “Metalurg” hokejists Kriss Lī. Tobrīd uz noraidīto soliņa divu minūšu sodu atsēdēja Miķelis Rēdlihs, kurš bija noraidīts par klupināšanu.

Rīdziniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu otrajā trešdaļā. Spēlējot vienādos sastāvos, pie vārtu guvuma tika Miķelis Rēdlihs, asistējot Georgijam Pujacam un Guntim Galviņam,

Trešajā trešdaļā uzvaru spēles pamatlaikā aktīvāk centās gūt tieši metalurgieši, taču savā vietā bija Rīgas “Dinamo” vārtu vīrs Jakubs Sedlāčeks. Taču nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām precīzs bija Vojteks Voļskis, un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2.

Šobrīd pēc piecām aizvadītām spēlēm "Dinamo" ar dviem punktiem atrodas Rietumu konferences tabulas priekšpēdējā jeb 13. vietā.