Macijevskis pagarinājumā nodrošina HS «Rīga/Prizma» neizšķirtu sērijā

Pieredzējušais uzbrucējs Aleksandrs Macijevskis ceturtdien Ogrē guva vārtus pagarinājumā un nodrošināja HS "Rīga/Prizma" uzvaru 4:3 pār HK "Kurbads" otrajā spēlē Latvijas čempionāta finālsērijā, liecina organizatoru informācija. Rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 1:1.

Lai iegūtu Latvijas čempionu titulu, komandai finālsērijā jāgūst četras uzvaras. Nākamās divas spēles sestdien un svētdien risināsies HS "Rīga/Prizma" laukumā "Volvo" sporta centra hallē, Rīgā.

HS "Rīga/Prizma" otrajā spēlē trīs reizes panāca izlīdzinājumu, bet pagarinājumā pietika ar 19 sekundēm, lai viesi gūtu uzvaras vārtus. Macijevskis ieslidoja zonā un no iemetiena apļa ar plaukstas metienu raidīja ripu HK "Kurbads" vārtsarga Ulda Čalpas cietoksnī.

HK  "Kurbads" pirmajā trešdaļā nodrošināja minimālu 2:1 pārsvaru, tomēr HS "Rīga/Prizma" veiksmīgāk aizvadīja otro periodu, kura izskaņā panāca neizšķirtu 3:3. Trešajā periodā nevienai komandai vairs neizdevās gūt vārtus, un uzvarētāja noteikšanu atlika uz papildlaiku.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK  "Kurbads" guva pārliecinošu uzvaru ar 10:2.

Latvijas čempionāta finālsērijas spēle:

HK  "Kurbads" - HS  "Rīga/Prizma" 3:4 (2:1, 1:2, 0:0, 0:1)

Vārtus guva: Andrejs Kardašs, Vladislavs Dobreņkijs, Valērijs Fiļimonovs - Dāvis Straupe, Elvis Veldze, Mihails Kokļins, Aleksandrs Macijevskis