Macijevskis iemet trīs vārtus HK «Kurbads» uzvarētā Latvijas hokeja virslīgas spēlē

Latvijas valstsvienībā savulaik spēlējušais uzbrucējs Aleksandrs Macijevskis ar trīs vārtu guvumiem sestdien Ogrē veicināja HK "Kurbads" pārliecinošu uzvaru 7:1 pār Jūrmalas HASC hokejistiem Latvijas čempionāta virslīgā, liecina rīkotāju informācija.

Macijevskis katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un izcēlās arī ar vienu rezultatīvu piespēli. HK "Kurbads" izcīnīja ceturto uzvaru sezonas sešās spēlēs, savukārt Jūrmalas HASC jaunieši ir zaudējuši visās sešās aizvadītajās cīņās.

HK "Kurbads" ar 13 punktiem izvirzījās turnīra līderpozīcijās, taču tikai uz brīdi, jo pērnās sezonas čempioni HS "Rīga/Prizma" vēlāk sestdien ar 8:0 viesos pieveica "Ogre/Sāga97" hokejistus. HS "Rīga" turnīra tabulā par vienu punktu ir priekšā HK "Kurbads" vienībai, turklāt ar vienu spēli rezervē.

Pēc zaudētiem punktiem labākās pozīcijās nekā HK "Kurbads" ir arī HK "Liepāja", kas ar vienu spēli rezervē no vicelīderiem atpaliek vienu punktu.

Virslīgas septiņi klubi piecos apļos līdz 7.martam regulārajā sezonā aizvadīs pa 30 spēlēm, bet izslēgšanas turnīrs sāksies 10. martā un ilgs līdz aprīļa sākumam. Pēc virslīgas reglamenta, regulārās sezonas uzvarētāji nodrošinās vietu pusfinālā, turpretim pārējās komandas izslēgšanas spēles sāks ceturtdaļfinālā.