Mača izskaņā Kanādā dzimusī Jip-Čaka nodrošina pirmo panākumu Latvijas hokejistēm

Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība pirmdien ar 2:1 pārspēja Polijas izlasi Itālijā notiekošajā Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas mačā, liecina organizatoru informācija. Šī Latvijas komandai bija pirmā uzvara turnīrā.

Rezultātu, spēlējot piecatā pret trim, otrā perioda izskaņā atklāja Sarma Ozmena, bet pēdējās trešdaļas viducī polietēm to izdevās izlīdzināt. Nedaudz vairāk nekā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Kanādā dzimusī latviešu izcelsmes spēlētāja Krista Jip-Čaka.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijas hokejistes pirmajā turnīra mačā ar 1:5 piekāpās Itālijas izlasei.

Trešdien latvietēm paredzēts mačs pret Ķīnu, ceturtdien – Dienvidkoreju, bet sestdien – Kazahstānu. Pēc apļa izspēles uzvarētājas pakāpsies uz pirmās divīzijas A grupu.