«Lightning» uzvar arī otrajā NHL finālsērijas spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) finālsērijas otrajā spēlē trešdien Tampabejas "Lightning" ar 3:1 pieveica Monreālas "Canadiens", liecina līgas informācija. Stenlija kausu izcīnīs komanda, kas pirmā uzvarēs četrās spēlēs. Pašlaik Tampabejas klubs ir vadībā ar 2-0.

Spēles pirmajā periodā vārti netika gūti, taču otrā perioda ievadā mājinieki izvirzījās vadībā. Nepilnas četras minūtes vēlāk "Canadiens" rezultātu izlīdzināja, taču divas sekundes pirms trešdaļas beigām "Lightning" atguva vadību. Pēdējos vārtus Tampabejas komanda guva trešā perioda izskaņā.

Mača spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē ar 5:1 uzvaru svinēja "Lightning".

Sērijas trešā spēle Monreālā risināsies piektdien.

Austrumu konferences finālā "Lightning" ar 4-3 pieveica Ņujorkas "Islanders". Savukārt iepriekš viņi tika galā arī ar Floridas "Panthers" (4-2) un Karolīnas Hurricanes (4-1). Savukārt Rietumu konferences finālsērijā "Canadiens" sešās spēlēs ar 4-2 pieveica Vegasas "Golden Knights". Kanādas vienība iepriekš ar 4-3 pieveica Toronto "Maple Leafs", kam sekoja 4-0 uzvara pār Vinipegas "Jets".

Pašreizējie čempioni "Lightning" trofeju virs galvām cēluši divas reizes. Savukārt finālu viņi sasnieguši ceturto reizi. Trīs no šīm reizēm bijušas pēdējo septiņu sezonu laikā.

Tikmēr Monreālas klubs ar 24 uzvarām un 35 finālsērijām ir Stenlija kausa uzvarām bagātākā vienība. Tomēr vairums uzvaras gūtas līgas pirmsākumos, turklāt pēdējo reizi finālā viņi spēlēja vien 1993. gadā.

Jau ziņots, ka vienīgais Latvijas pārstāvis Stenlija kausa izcīņā šogad bija Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmajā kārtā ar 2-4 piekāpās Ņujorkas "Islanders".