«Liepājas» hokejisti uzvar papildlaikā, pagarina Latvijas čempionāta pusfināla sēriju. Svarīgākie mirkļi

HK "Liepāja" svētdien Jelgavā ar 2:1 pagarinājumā uzveica "Zemgale/LLU" hokejistus Latvijas čempionāta pusfināla sērijas spēlē un cīņā par vietu finālā būs vajadzīga vēl vismaz viena spēle.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Zemgale/LLU" ir vadībā ar 3:2, tādējādi iekļūšanai finālā Jelgavas komandai arvien pietrūkst vienas uzvaras. Nākamā spēle notiks otrdien Liepājā.

Liepājas komanda gūst uzvaras vārtus

Uzvaras vārtus pagarinājumā liepājniekiem guva Marks Kaļeiņikovs.

HK "Liepāja" atklāj rezultātu

Liepājas komanda jau otrajā minūtē atklāja rezultātu - vārtsarga Ērika Vītola atsisto ripu tīklā nekavējās raidīt Rodrigo Strautiņš.

Intervija ar Rodrigo Strautiņu

Pirmo vārtu guvējs pēc pirmās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka liepājniekiem spēlē jāuzvar, lai sēriju varētu turpināt nākamajā mačā savā laukumā. Lai gūtu panākumu, jāiet uz pretinieku vārtiem un jānoturas savā aizsardzības zonā, kur jāpalīdz vārtsargam, teica 17 gadus vecais Strautiņš.

Aleksandrs Novikovs panāk 1:1

Otrajā trešdaļā Aleksandrs Novikovs atjaunoja neizšķirtu - "Zemgale/LLU" uzbrucējs pietuvojās vārtiem un trāpīja tālajā stūrī.

Intervija ar Aleksandru Novikovu

Novikovs pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komanda pavāji sāka spēli, bet otrais periods jau izdevās labāk. Kas gūs nākamos vārtus, uzvarēs arī spēlē, sacīja "Zemgale/LLU" uzbrucējs.

Pēdējā trešdaļā rezultāts nemainījās, lai arī pamatlaika pēdējās minūtēs "Zemgale/LLU" gandrīz nepārtraukti uzbruka. Savukārt pagarinājuma 16.minūtē Kaļeiņkovs pārspēja mājinieku vārtsargu un nodrošināja HK "Liepāja" uzvaru, kas Kurzemes komandai saglabā cerības uz tikšanu finālā.

Intervija ar Marku Kaļeiņikovu

Kaļeiņikovs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka Liepājas komandai nākamajā cīņā mājās jācenšas panākt sērijā neizšķirtu, lai uz izšķirošo spēli atgrieztos Jelgavā.

HK "Liepāja" treneris Edgars Brancis pirms mača intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komandā noteikti jāpievērš uzmanība spēles disciplīnai, jo pretinieki ir spēcīgi vairākuma izspēlē. Brancis pauda pārliecību, ka liepājnieki ir koncentrējušies izcīnīt uzvaru, lai turpinātu cīņu par vietu finālā.

Savukārt "Zemgale/LLU" galvenais treneris Artis Ābols uzsvēra, ka ir nepieciešams vēl viens solis iekļūšanai finālā, bet katra spēle ir kā jauns pavērsiens, un cīņa allaž sākas ar abām komandām vienādu rezultātu 0:0. Izšķirošs mačā var būt ikviens sīkums, taču svarīgs allaž ir vārtsarga sniegums un spēle nevienādos sastāvos, piebilda Ābols.

Otrā pusfināla pārī "Olimp/Venta 2002" ar 3:2 sērijā ir vadībā pret "Mogo/LSPA".