Latvijas kausa izcīņa futbolā. Fināls. "Riga" FC - FK "Ventspils"

Latvijas hokeja izlase atgriežas mājās

Latvijas hokeja izlase atgriežas Latvijā

Lidostā ar ovācijām sagaida mājās Latvijas hokeja izlasi

Dedzīgākie hokeja fani trešdien vakarā lidostā "Rīga" sagaidīja mājās Latvijas hokeja valstsvienību, kas dalību pasaules čempionātā noslēdza grupas kārtā, bet līdz pēdējām sekundēm cīnījās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Līdzjutēju sajūsma apliecināja, ka izlases sniegums Ķelnē bija iepriecinošs, savukārt hokejisti stāstīja, ka sajutuši īstu komandas garu.

Valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc atgriešanās Rīgā augstu novērtēja hokejistu pašaizliedzību un cīņassparu. Viņš uzsvēra, ka arī pēdējā spēlē pret Vāciju plāns bija uzvarēt un doties uz ceturtdaļfinālu Parīzē, tomēr šoreiz iznākums nebija labvēlīgs. Hārtlijs lepojās ar komandu un teica, ka iepazinis Latviju kā lielisku valsti.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt uzbrucējs Zemgus Girgensons pastāstīja, ka pirmo reizi karjerā spēlēja valstsvienībā, kas bija tik vienota un saliedēta. Viņš labprāt tādā vienībā atgrieztos.

Atzinīgi komandas iespēto novērtēja teicami turnīru aizvadījušais vārtsargs Elvis Merzļikins. Viņš priecājās par komandas veikumu un sacīja, ka izlase nospēlēja ļoti labi.

Jau vēstīts, ka izšķirošajā spēlē par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas hokejisti ar 3:4 zaudēja pēcspēles metienos, lai gan atspēlēja divu vārtu deficītu un tikai 33 sekundes pamatlaika beigās komandu šķīra no iekļūšanai izslēgšanas kārtā nepieciešamās uzvaras. Čempionātu Latvijas izlase noslēdza 10.vietā.