FIA motospēļu izlases sastāvs

Latvijas futbola virslīga. FK "Jelgava" - "Riga FC"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Kurbads"

Līderi «Kurbads» un «Liepāja» izcīna uzvaras Latvijas hokeja čempionāta spēlēs

Uzvaras Latvijas hokeja čempionāta spēlēs trešdien guva abas komandas, kas ieņem augstākās vietas turnīra tabulā. Līderi HK "Kurbads" viesos ar 5:2 spraigā mačā uzveica "Zemgale/LLU", bet otrās vietas īpašnieki HK "Liepāja" mājās ar 8:3 pārliecinoši pārspēja "Dinaburgu".

Ar trīs vārtu guvumu izcēlās "Kurbada" uzbrucējs Lauris Rancevs.

Sīva spēkošanās risinājās Jelgavā, kur pirmajā trešdaļā vadībā spēja izvirzīties abas komandas un pēc nospēlētām 10 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 2:2. Otrajā trešdaļā Rancevs realizēja skaitlisko pārsvaru un atguva vadību viesiem, bet pēdējās sekundēs pirms pārtraukuma viņš panāca 4:2. Trešā perioda 4.minūtē Rancevs ar trešo vārtu guvumu noformēja hettriku.

Savukārt Liepājā laukuma saimnieki pirmajās divās trešdaļās panāca visu izšķirošu 7:0 pārsvaru. Uzvarētājiem divus vārtus guva Marks Kaļeiņikovs.

"Kurbads" pirmo vietu tabulā ieņem ar 10 uzvarām tikpat daudz spēlēs, turpretim liepājnieki otrajā pozīcijā ir ar 12 mačos iekrātiem 19 punktiem, tiesa, aizvadot trīs spēles vairāk nekā 3.vietā ar 16 punktiem esošais "Olimp".

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.