Līderi HK «Mogo» un HK «Liepāja» hokejisti gūst uzvaras virslīgas spēlēs

Turnīra līdervienība HK ''Mogo'' un HK ''Liepāja'' trešdien mājās izcīnīja uzvaras Latvijas hokeja virslīgas spēlēs, liecina rīkotāju informācija. Valsts čempioni HK "Mogo" ar 5:3 pārspēja HK "Prizma", turpretim HK "Liepāja" ar 4:2 pieveica HS "Rīga".

HK "Mogo" tika pie uzvaras, lai gan otrajā trešdaļā bija iedzinējos ar 1:3 pret līdzšinējiem turnīra vicelīderiem. Laukuma saimnieki kopš otrā perioda pēdējās minūtes guva četrus vārtus pēc kārtas un nodrošināja uzvaru, kas komandas krājumu sezonā papildināja līdz 26 punktiem. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Valentīns Feoktistovs un Jānis Ozoliņš, kuri katrs veica arī pa rezultatīvai piespēlei.

Savukārt HK ''Liepāja'' pakāpās uz otro vietu ar 21 punktu un vienu spēli rezervē. Pa vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm spēlē pret HS "Rīga" iekrāja Rūdolfs Maslovskis un Klāvs Plānics.

Pēc zaudētajiem punktiem tuvu HK "Mogo" ir HK "Kurbads", kas ticis pie 15 punktiem astoņās spēlēs un ieņem 4.vietu. Trešie ar 20 punktiem 10 spēlēs ir HK "Prizma".