Leģionāri kaldina «Dinamo» uzvaru pār Jaroslavļas «Lokomotiv»

Vai nu Rīgas "Dinamo" vadība tiešām atradusi kādu brīnumlīdzekli, lai lauztu hokeja komandas neveiksmju sēriju, bet vismaz ceturtdien rīdziniekiem izdevās tikt pie viena punkta. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē "Dinamo" ar Jarloslavļas "Lokomotiv" pamatlaikā nospēlēja neizšķirti 2:2, liecina organizatoru informācija. Pēcspēles metienos pārāki izrādījās rīdzinieki - uzvaru "Dinamo" atnesa Džastina Šaga precīzais trāpījums.

Spēles pirmā trešdaļa bija vārtu guvumiem bagāta. Rezultātu atklāja “Lokomotiv” spēlētājs Jegors Koršakovs jau astotajā minūtē, bet 11. minūtē vēl vienus vārtus Jaroslavļas komandas labā guva Deniss Mosaļovs. Taču jau mazliet vairāk kā pēc minūtes vārtu starpību samazināja Patrika Mallena raidījums. Bet nepilnas trīs minūtes līdz perioda beigām precīzs bija Koltons Gilīss, izlīdzinot rezultātu.

Otrais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, taču bagāts noraidījumiem. Rīgas “Dinamo” iedzīvojās četros noraidījumos – divas reizes uz sodīto soliņa bija Jēkabs Rēdlihs, bet divas reizes noraidījumi piešķirti par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Taču sēli mazākumā rīdzinieki godam izturēja.

Trešā trešdaļa iesākās varen aktīvi – abas komandas bija gatavas par katru cenu tikt pie uzvaras. Spriedzi vainagoja kautiņš – Gilīss burtiski ielīmēja apmalē pretinieku, kurš nepalika atbildi parādā. Rezultātā kanādietim noraidījums 2 + 10 minūtes. Ļoti sparīgi abas komandas aizvadīja pamatlaika noslēgumu, taču rezultāts vēl joprojām neizšķirts.

Papildlaikā ne vienai, ne otrai komandai pie uzvaras vārtu guvuma tikt neizdevās, un spēles likteni noteica pēcspēles metieni. Rekordgarā pēcspēles metienu sērijā prasmīgāki izrādījās dinamieši - uzvaras bullītis Šaga izpildījumā.

16 spēlēs “Dinamo” nu jau spējusi sakrāt astoņus punktus, taču tik un tā vēl joprojām ir absolūta KHL pastarīte.