Kanāda - Latvija. Intervija ar Miku Indraši pēc spēles

Hokejs

Kanāda - Latvija. Spēles momenti

Kanāda - Latvija. Intervija ar Matīsu Kivlenieku pēc spēles

Latvijas vārtus pret Kanādu nosargājušais Kivlenieks: Grūti pat noticēt, bet čaļi nospēlēja ideāli

Latvijas hokeja izlase Rīgā ar uzvaru pār Kanādu pasaules čempionāta startā paveica teju vai brīnumu, bet teicami nospēlēja visa komanda, pēc panākuma intervijā Latvijas Televīzijā teica mājinieku vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš netika pārspēts ne reizi.

Kivlenieks atvairīja visus 38 metienus un tika atzīts par labāko uzvarētāju sastāvā, tomēr uzsvēra savu komandas biedru ieguldījumu savā nevainojamajā statistikā. Spēles ritmu Matīss sajutis jau pirmajā trešdaļā un bijis mierīgs.

"Komandas biedri vienkārši malači," teica Kivlenieks.

Latvijas vārtsargs piebilda, ka teicami savu vārtu drošībai nospēlēja ne tikai aizsargi, bet arī uzbrucēji. Mača galotne gluži loģiski bijusi saspringta, jo tā ir vienmēr, kad pretinieks laiž laukumā sesto laukuma spēlētāju.

Saruna ar Miku Indraši pēc spēles

Savukārt pirmos vārtus Latvijai guvušais Miks Indrašis pēc mača uzsvēra, ka jau iepriekš bija skaidrs, kas būs Kanādas vājā vieta, jo pretiniekiem nebija laika saspēlēties. Indrašis arī aicināja fanus atbalstīt komandu, kaut arī klātienē līdzjutējus arēnā neielaiž.

"Atbalstiet mūs un mēs sitīsimies visās spēlēs un līdz galam visas 60 minūtes. Esiet ar mums un mēs, cerams, jūs iepriecināsim," teica Indrašis.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase turnīru sāka ar uzvaru 2:0 pār Kanādu, pirmoreiz pārspējot sāncenšu komandu pasaules čempionātā.