Latvijas U-20 izlases hokejistus pārliecinoša uzvara pret Slovēniju pietuvina elitei

Latvijas U-20 hokeja izlase ceturtdien Minskā ar 9:1 pārliecinoši uzveica Slovēnijas vienaudžus pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Trešā uzvara trijās turnīra spēlēs nostiprināja Latvijas junioru izredzes iegūt ceļazīmi uz elites grupu.

Jau pirmajā trešdaļā Latvijas hokejisti sasniedza pārliecinošu 5:0 pārsvaru un vienīgā ripa Jāņa Vora sargātajos vārtos nonāca otrā perioda vidū. Pēdējo trešdaļu sākuši ar 6:1 vadību, Latvijas hokejisti guva vēl trīs vārtus.

Divus vārtus Latvijas izlasē guva Jānis Švanenbergs, Deniss Fjodorovs un Viktors Jašunovs, bet pa reizei izcēlās Antons Siņegubovs, Patriks Zabusovs un Miks Tumānovs. Pēdējā trešdaļā Latvijas vārtus neskartus nosargāja Bruno Brūveris.

Pēc trim spēlēm Latvijai astoņi punkti nodrošina pirmo vietu turnīra tabulā, tomēr vienīgo ceļazīmi uz eliti komanda vēl nav garantējusi. Pēdējās divas spēles līdz nedēļas beigām vēl jāaizvada pret Austriju un Norvēģiju.

Jau ziņots, ka pirmajās spēlēs Latvijas U-20 izlase pārspēja dāņus (3:0) un guva svarīgu uzvaru pagarinājumā pret Baltkrieviju (3:2).