Latvijas U-20 hokejisti mača galotnē izrauj uzvaru pār baltkrieviem; U-17 izlase zaudē

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība piektdien pārbaudes mačā ar 3:2 papildlaikā pārspēja Baltkrievijas vienaudžus. Rezultātu Latvijas izlase izlīdzināja vien piecas sekundes pirms pamatlaika beigām. Savukārt Latvijas U-17 izlase ar 2:6 piekāpās gadu jaunākajiem krievu hokejistiem, liecina organizatoru informācija.

Visus vārtus Latvijas U-20 izlases labā guva Renārs Kārkls, gūstot „hat-trick”.

Vēl neilgi pirms pamatlaika beigām vadībā ar 0:2 atradās baltkrievi, bet divi vārti latviešiem ļāva panākt pagarinājumu. Papildlaika ceturtajā minūtē Kārkls guva uzvaras vārtus.

Tikmēr Latvijas U-17 izlase veiksmīgi iesāka maču pret krievu spēlētājiem, septītajā minūtē atklājot rezultātu. Turpinājums mūsu hokejistiem vairs nebija tiks spožs, jo sekoja seši bezatbildes vārti no krievu hokejistiem. Pēdējā minūtē vēl vienu ripu pretinieku vārtos nogādāja latvieši.

Ar  vārtu guvumiem Latvijas komandas labā izcēlās Niks Zīle un Oskars Lapinskis.