Latvijas U-20 hokejisti 12 sekundes pirms beigām izlīdzina rezultātu, bet pēcspēles metienos zaudē Kazahstānai

Latvijas U-20 hokeja izlase pirmdien otrajā pasaules čempionāta spēlē Francijā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Kazahstānas vienaudžiem (2:3), liecina organizatoru informācija.

Latvijas labā vārtus guva Renārs Krastenbergs un Daniels Bērziņš.

Pirmās trešdaļas vidū rezultātu atklāja Krastenbergs. Otrajā periodā kazahi pa reizei bija precīzi, spēlējot vairākumā un mazākumā, kas ļāva izvirzīties vadībā. Vien divpadsmit sekundes pirms mača beigām Bērziņš izlīdzināja rezultātu, panākot papildlaiku. Neviena no komandām piecu minūšu laikā nespēja nodrošināt panākumu, bet pēcspēles metienu sērija ļāva uzvaru gūt Kazahstānas izlasei.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē latvieši pārspēja Ungārijas vienību.

Kārļa Zirņa trenētajai izlasei vēl priekšā cīņas ar Austrijas, Francijas un Vācijas vienaudžiem. Tikai turnīra uzvarētāji saņems ceļazīmi uz augstāko divīziju.