Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Hokejs

Latvijas U-20 hokeja izlases kandidāti meistarību slīpē kopīgos vasaras treniņos

Arī vasara ir nopietns pārbaudījumu laiks Latvijas jaunajiem hokejistiem - trenera Kārļa Zirņa vadībā trenējas plašāks U-20 izlases kandidātu pulks. Komandas galvenais mērķis ir decembrī labi nospēlēt pasaules čempionātā pirmajā divīzijā.

Treniņnometnē Zirnis vēlas pārbaudīt spēlētājus, kuri iepriekš nav iesaistījušies izlases treniņos, izņemot spēlētājus, kuri jau devušies uz saviem klubiem. Sešu dienu treniņnometnes galvenais uzdevums ir spēlētāju individuālās meistarības uzlabošana. Treneri lielāku uzmanību velta vārtu gūšanai, bet ar katras pozīcijas spēlētājiem tiek strādāts individuāli. 

"Lai izaugtu augļi, dārzs ir jākopj, tas pats arī hokejā. Spēlētājos ir jāiegulda un viņi jāmāca," intervijā Latvijas Televīzijā teica Zirnis.

Treniņos Zirnim asistē arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) par U-20 izlases bāzes komandu izvēlētās HK "Rīga" jaunais galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

Pērn pasaules čempionātā pirmajā divīzijā Latvijas U-20 izlase ieguva 4.vietu, kas liedza izcīnīt ceļazīmi uz eliti. Šogad U-20 čempionāts pirmajā divīzijā no 8. līdz 14. decembrim notiks Baltkrievijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti