Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionātā tiek pie otrās uzvaras

Latvijas U-20 izlases hokejisti trešdien Francijā ar 5:1 bija pārāki par Austrijas vienaudžiem un nodrošināja otro uzvaru trijās spēlēs pasaules čempionātā pirmās divīzijas A grupā, liecina organizatoru informācija.

Emīls Ģēģeris un Deniss Smirnovs pirmās trešdaļas vidū divreiz nepilnas minūtes laikā realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0. Vēl trīs vārti krita četrās minūtēs pēdējā perioda vidū - vairākuma izspēlē rezultatīvi bija Roberts Bļugers un Renārs Kārkls, bet 5:0 panāca Renārs Krastenbergs. Mača iznākums bija skaidrs, un austrieši spēja gūt tikai prestiža vārtus.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs Latvijas izlase uzvarēja Ungārijas vienaudžus (4:1) un pēcspēles metienos piekāpās Kazahstānai (2:3).

Galvenā trenera Kārļa Zirņa vadītajai izlasei ceturtdien vēl jātiekas ar mājiniekiem francūžiem, bet sestdien pretinieki būs Vācijas vienaudži. Tikai turnīra uzvarētāji pakāpsies uz augstāko divīziju.

Pēc trim spēļu kārtām turnīra tabulas galvgalī pa septiņiem punktiem ir līderei Kazahstānai, kā arī Latvijai un Vācijai.