Sporta ziņas

Par gaidāmo «Latvijas gada Balvu sportā», kas notiks 21. decembrī

Sporta ziņas

Bobsleja treniņš Siguldas trasē

Latvijas U-20 hokeja izlase dodas ceļā uz pasaules čempionātu

Latvijas U-20 hokeja izlase trešdien aizvadīja pēdējo treniņu pirms došanās uz pasaules čempionātu Vācijā. Šogad Latvijas jaunā hokeja maiņa pasaules līmenī spēlēs pēc spēka otrajā līgā, bet mērķis komandai ir atgriezties elites divīzijā.

Treniņi pirms pasaules čempionāta Latvijas U-20 hokeja izlasei ritēja vien trīs dienas. Jau trešdien komanda 25 hokejistu sastāvā dodas uz Vāciju, bet ceturtdien Kārļa Zirņa trenētajai komandai būs pārbaudes spēle netālajā Austrijā. Pēc tās trenerim jānosauc galīgais sastāvs un trīs spēlētāji jāatskaita.

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka ir hokejisti, kam nepieciešami pretsāpju preparāti, un šos spēlētājus pēc pasaules čempionāta gaidīs operācija. Zirnis atzina, ka attiecīgajā vecumā nav liels kandidātu loks, taču viņu vidū ir meistarīgi spēlētāji.

Šī varētu būt viena no jaunākajām junioru izlasēm Latvijas vēsturē - lielākā daļa hokejistu šopavasar U-18 izlases sastāvā kļuva par čempioniem 1A divīzijā. Uz Vāciju izlases sastāvā devās divi vārtsargi, deviņi aizsargi un 14 uzbrucēji.

U-20 hokeja izlases uzbrucējs Deniss Smirnovs intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandā ir daudz jaunu spēlētāju, kas visi ir motivēti un nopietni strādā. 

Latvijas izlases pretinieki cīņā par vienu ceļazīmi uz elites divīziju būs mājiniece Vācija, kā arī Baltkrievijas, Norvēģijas, Austrijas un Francijas vienaudži. Pret Francijas izlasi latviešiem būs pirmā spēle turnīrā jau svētdien, 9.decembrī. Pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā līdz 15.decembrim risināsies Vācijas pilsētā Fisenē.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti