Pārbaudes spēle volejbolā vīriešiem. Latvija – Norvēģija

Otrā pārbaudes spēle volejbolā vīriešiem Latvija – Norvēģija

Pārbaudes spēle hokejā Latvija U-20 – HS "Rīga"

Latvijas U-20 hokeja izlase ar uzvaru pārbaudes spēlē turpina gatavoties pasaules čempionātam

Latvijas U-20 izlases hokejisti, gatavojoties pasaules čempionātam, trešdien pārbaudes spēlē ar 11:0 pārliecinoši pieveica hokeja skolas "Rīga" komandu.

Pārbaudes spēlē pret Oļega Sorokina trenēto hokeja skolu "Rīga" Latvijas U-20 izlases treneri aizlienēja piecus savus spēlētājus. Risks saslimt ar Covid-19 komandu sporta veidos ir augsts, tādēļ izlases galvenais treneris Artis Ābols ar saviem palīgiem izlēma līdz pat pasaules čempionāta sākumam sastāvā paturēt maksimāli daudz spēlētāju.

Spēlējot pret divus gadus jaunākiem pretiniekiem, laukumā loģiski dominēja U-20 izlase. Ja pirmajā periodā bija tikai 1:0, tad, sākoties otrajam periodam, sekoja viens uzbrukums pēc otra un pirms trešās trešdaļas jau 8:0, bet visa spēle beidzās ar 11:0.

Četrus vārtus guva Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā šovasar Floridas "Panthers" izvēlētais Sandis Vilmanis. Viņš bija izsaukts arī uz Floridas kluba jauno spēlētāju nometni, taču dažādu sarežģījumu dēļ savai NHL komandai atrādīties nesanāca.

Latvijas U-20 izlase uz pasaules čempionātu Kanādā dosies tieši pēc nedēļas un pirms turnīra vēl aizvadīs pārbaudes spēli pret Austriju.