Latvijas U-18 izlases hokejisti zaudē Šveicei pēdējā spēlē pasaules čempionāta grupā

Latvijas U-18 izlases hokejisti otrdien Vācijā ar 3:4 piekāpās Šveices vienaudžiem pēdējā spēlē pasaules čempionāta grupas kārtā, liecina rīkotāju informācija. Čempionātā visas komandas cīņu turpinās ceturtdaļfinālā.

(papildināts pēc visu grupu kārtas spēļu noslēguma)
Vārtus Latvijas izlasē guva Ēriks Mateiko, Emīls Veckaktiņš un Dāvids Livšics.

Pirmajās divās trešdaļās ar minimālu pārsvaru vadībā vadībā pabija abas komandas, līdz Livšics 10 sekundes pirms otrā perioda beigām panāca neizšķirtu 3:3. Tomēr pēdējās trešdaļas vidū šveicieši guva uzvaras vārtus, un vēlreiz līdzsvarot rezultātu Latvijas hokejistiem neizdevās.

Latvijas izlase ierindojās pēdējā -4.- vietā B grupā un 28. aprīlī ceturtdaļfinālā tiksies ar ASV vienaudžiem, kas uzvarēja visās spēlēs A grupā. Pirmo vietu B grupā nodrošināja zviedri ar uzvaru 4:3 pār Somiju, kas ierindojās otrajā pozīcijā.

Citos ceturtdaļfinālos tiksies Zviedrija-Vācija, Somija-Kanāda un Čehija-Šveice.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs B grupā galvenā trenera Oļega Sorokina vadītie Latvijas jaunieši Kaufbeirenē uzveica Zviedriju (3:2) un piekāpās Somijai (1:4).

Sorokins pēc zaudējuma šveiciešiem atzina, ka komanda labi sāka, bet individuālās kļūdas un sliktā momentu realizācija neļāva uzvarēt. "Uzskatu, ka bijām labāki, bet ar to ne vienmēr pietiek. Nedaudz pietrūka pacietības un pieturēšanās pie spēles plāna. Šodien gribētos uzteikt uzbrucējus par labu darbu kopumā," Sorokinu citēja Latvijas Hokeja federācija.

Čempionāta noslēgumā neviena komanda no elites divīzijas neizkritīs.