Latvijas U-18 izlases hokejistes pirmo pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu

Latvijas U-18 izlases hokejistes pirmdien pirmo reizi startēja pasaules čempionātā, otrās divīzijas spēlē ar 2:5 zaudējot Nīderlandes vienaudzēm, liecina rīkotāju informācija.

Abus vārtus Latvijas izlasē guva Linda Rulle. Pirmajā trešdaļā viņa atjaunoja neizšķirtu 1:1, bet otrā perioda vidū vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3).

Otrās divīzijas turnīrs līdz 5. jūlijam risināsies Turcijas pilsētā Stambulā, kur latvietēm B apakšgrupā otrdien vēl jāspēlē pret Kazahstānu.

Trenera Mika Goluboviča vadīto Latvijas izlasi turnīrā pārstāv divas vārtsardzes, septiņas aizsardzes un 10 uzbrucējas.

Turnīrā otrajā divīzijā piedalās deviņas komandas, kuras sadalītas pa trim vienībām katrā apakšgrupā. Pēc rezultātiem apakšgrupās katra komanda turnīra vēl aizvadīs vēl divas spēles, tiekoties ar vienībām, kas būs ieguvušas tādu pašu pozīciju citās grupās. Mačs par zelta medaļām, bronzu un pārējām vietām notiks turnīra noslēgumā 5. jūlijā.