Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionātu noslēdz ar zaudējumu zviedriem

Latvijas U-18 hokeja valstsvienība sestdien pasaules čempionātu noslēdza bez uzvarām. Pēdējā grupu turnīra spēlē viņi ar 0:7 piekāpās Zviedrijas vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Visas spēles gaitā zviedri izpildīja 35 metienus, no kuriem septiņi bija precīzi, savukārt neviens no 30 latviešu metieniem ceļu vārtos neatrada.

Jau mača piektajā minūtē zviedri atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas vidū viņi pārsvaru dubultoja. Pēdējā periodā viņi guva vēl piecus vārtus, Latvijas komandai čempionātu noslēdzot bez punktiem.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase turnīrā iepriekš zaudēja Šveicei (2:4), Kanādai (2:4) un Baltkrievijai (2:6).

Latvijas izlase čempionātā spēlēja A grupā kopā ar Šveices, Kanādas, Zviedrijas un Baltkrievijas izlasēm. Tikmēr B apakšgrupā spēlēja ASV, Krievija, Vācija, Somija un Čehija. Izslēgšanas čempionātam nekvalificējās arī Vācijas hokejisti.

Katras grupas četras spēcīgākās vienības čempionātu turpinās ar ceturtdaļfināla spēlēm.

Tā kā šogad zemākā līmeņa U-18 hokeja čempionāti nenotiek, tad neviena no izlasēm vietu augstākajā divīzijā pēc šī čempionāta nezaudēs.