Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta gaidās zaudē Krievijas U-17 izlasei

Turpinot gatavošanos pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīram, Latvijas U-18 hokejisti otrdien Ventspilī ar 0:4 piekāpās Krievijas U-17 izlasei pārbaudes spēlē. Abas komandas vēlreiz tiksies ceturtdien.

Krievijas hokejisti parādīja augstu individuālo meistarību mačā, kurā spēles laiku Latvijas vārtos uz pusēm dalīja Artūrs Šilovs un Rihards Norvaišs. Viesi otrā perioda sākumā iemeta divus vārtus un panāca rezultātu 2:0, kas saglabājās līdz pēdējai trešdaļai. Latvijas hokejistiem nesekmējās vairākuma izspēlē, savukārt krievi divreiz bija rezultatīvi arī trešā perioda sākumā.

Galvenā trenera Oļega Sorokina vadītie Latvijas U-18 izlases hokejisti aizvada pēdējās pārbaudes spēles pirms Rīgā gaidāmā pasaules čempionāta turnīra.

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīru U-18 izlase "Arēnā Rīga" sāks 2.aprīlī. Uz elites līmeni pakāpsies tikai sešu komandu turnīra uzvarētāji. Mājinieku pretinieki būs Slovēnijas, Norvēģijas, Vācijas, Dānijas un Kazahstānas vienaudži.