Latvijas U-18 hokejisti cienījamā spēlē zaudē Kanādas vienaudžiem

Latvijas U-18 hokeja valstsvienība trešdien ar 2:4 piekāpās Kanādas vienaudžiem, piedzīvojot zaudējumu arī otrajā pasaules čempionāta spēlē, liecina līgas informācija.

Vārtus Latvijas labā guva Anrī Ravinskis un Sandis Vilmanis. Ravinskim šis bija otrais vārtu guvums čempionātā.

Visas spēles gaitā Latvijas izlase izpildīja 27 metienus, uz ko kanādieši atbildēja ar 52 raidījumiem pa Latvijas vārtiem.

Spēles pirmā perioda abām komandām bija vairākas iespējas spēlēt vairākumā, taču vārti gūti netika. Otrā perioda vidusdaļā ar divu minūšu un trīs sekunžu atstatumu Kanādas izlase guva divus vārtus, taču trešdaļas pēdējā minūtē Ravinskis deficītu samazināja līdz minimumam. Trešā perioda vidusdaļa Kanāda atjaunoja divu vārtu pārsvaru, taču trīs minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Vilmanis panāca 2:3. Ceturtos vārtus Kanāda guva spēles pēdējā minūtē.

Jau ziņots, ka čempionāta pirmajā mačā Latvija ar 2:4 piekāpās Šveices izlasei.

Savukārt Kanādas hokejisti čempionātu uzsāka ar 12:1 sagrāvi pār zviedriem. Pret Latviju ar Covid-19 nesaistītu veselības apsvērumu dēļ nespēlēja Kanādas kapteinis Šons Raits, kurš zviedru vārtos iemeta trīs ripas.

Otrā A grupas mačā trešdien Baltkrievijas hokejisti ar 7:1 pieveica šveiciešus.

Nākamo spēli Latvijas izlase vēlāk ceturtdien aizvadīs pret Baltkrievijas U-18 spēlētajiem.

Latvijas izlase čempionātā spēlē A grupā kopā ar Šveices, Kanādas, Zviedrijas un Baltkrievijas izlasēm. Tikmēr B apakšgrupā spēlē ASV, Krievija, Vācija, Somija un Čehija.

Katras grupas četras spēcīgākās vienības kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Tā kā šogad zemākā līmeņa U-18 hokeja čempionāti nenotiek, tad neviena no izlasēm vietu augstākajā divīzijā pēc šī čempionāta nezaudēs.