Latvijas U-18 hokeja valstsvienība pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu Šveicei

Latvijas U-18 hokeja izlase pirmdien ASV uzsāka dalību pasaules čempionātā. Pirmajā spēlē Latvijas jaunieši ar 2:4 atzina Šveices vienaudžu pārākumu, liecina rīkotāju informācija.

Vārtus Latvijas labā guva Dans Ločmelis un Anrī Ravinskis.

Spēles pirmā perioda vidū 23 sekundēs Šveices izlase guva divus vārtus. Otrās trešdaļas ievadā viņi panāca 4:0, vārtus gūstot ar 24 sekunžu starpību. Perioda izskaņā ar precīziem metieniem izcēlās Ločmelis un Ravinskis, samazinot deficītu līdz diviem punktiem, tomēr pēdējās 20 minūtēs vārti gūti netika, Latvijas komandai zaudējot jau pirmajā spēlē.

Otrā A grupas mačā pirmdien Zviedrija ar 5:1 pieveica baltkrievus.

Nākamo maču trešdien Latvijas U-18 hokejisti aizvadīs ar spēcīgo Kanādas komandu.

Latvijas izlase čempionātā spēlē A grupā kopā ar Šveices, Kanādas, Zviedrijas un Baltkrievijas izlasēm. Tikmēr B apakšgrupā spēlē ASV, Krievija, Vācija, Somija un Čehija.

Katras grupas četras spēcīgākās vienības kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Tā kā šogad zemākā līmeņa U-18 hokeja čempionāti nenotiek, tad neviena no izlasēm vietu augstākajā divīzijā pēc šī čempionāta nezaudēs.