Latvijas U-18 hokeja izlase zaudē Čehijai pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta

Latvijas U-18 hokeja izlase trešdien Karlovivaros ar 1:5 zaudēja mājiniekiem Čehijas vienaudžiem pēdējā pārbaudes spēlē pirms starta pasaules čempionātā elites divīzijā, liecina rīkotāju informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē iemeta Otto Poļakovs. Četrus vārtus Latvijas jaunieši ielaida pēdējā trešdaļā.

Treneris Oļegs Sorokins par spēli pret Čehiju
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Čehi pirmajā trešdaļā ieguva vienu vārtu pārsvaru, bet otrā perioda vidū Poļakovs pēc iemetiena atjaunoja neizšķirtu. Uzvaras vārtus čehi guva astoņas minūtes pirms spēles beigām un līdz beigu svilpei iemeta vēl trīs ripas.

U-18 pasaules čempionāts no 23. aprīļa līdz 1. maijam risināsies Vācijas pilsētās Landshūtē un Kaufbeirenē. Galvenā trenera Oļega Sorokina vadītās Latvijas izlases sastāvā iekļautos 25 spēlētājus nosauks piektdien. Sorokinam darbā Latvijas U-18 izlasē palīdz Juris Ozols un Herberts Vasiļjevs, kā arī vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš.

Iepriekš gatavošanās posmā Latvijas U-18 izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Latvijas valstsvienības kandidātiem.

Pasaules čempionātu Latvijas jaunieši sāks 23. aprīlī pret Zviedriju. Nākamajā dienā Latvijas izlase tiksies ar Somiju, bet grupas turnīru noslēgs 26. aprīlī pret Šveici. Ceturtdaļfināli notiks 28. aprīlī.

U-18 pasaules čempionāta noslēgumā neviena komanda vietu elites grupā nezaudēs.