Latvijas U-18 hokeja izlase vēlreiz ielaiž septiņus vārtus un zaudē ASV

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Trešo smago zaudējumu svētdien Sočos pasaules čempionātā (PČ) piedzīvoja Latvijas U-18 izlase, kas tāpat kā iepriekšējās spēlēs ielaida septiņus vārtus un ar 1:7 atzina pašreizējo titula īpašnieku ASV hokejistu pārākumu, liecina rīkotāju informācija. Pret amerikāņiem Latvija guva turnīrā pirmos vārtus, taču neatkarīgi no rezultāta pirmdien atlikušajā spēlē pret Krieviju cīņu turpinās par palikšanu elitē.

Čempionātā pirmos vārtus Latvijai guva Georgs Golovkovs, bet tas notika brīdī, kad ASV jau bija ieguvusi četru vārtu pārsvaru. Tāpat kā iepriekš spēlēs pret Somiju un Čehiju Vjačeslava Nazarova vadītie Latvijas hokejisti neveiksmīgi aizvadīja pirmo trešdaļu, nonākot iedzinējos ar 0:4. Nostiprinājušies vadībā, ASV hokejisti vairs tik ļoti necentās pārsvaru vēl jo vairāk palielināt.

Spēku samēram laukumā izlīdzinoties, Golovkovs otrā perioda vidū izrāvās vienatnē pret ASV vārtsargu Tečeru Demko un samazināja rezultāta starpību. Iemestie vārti Latvijas hokejistiem ļāva uzvarēt otrajā periodā, tomēr tas nepasargāja no sagrāves spēlē. Vēl trīs ripas Kristapa Nazarova sargātajos Latvijas vārtos nonāca pēdējā trešdaļā. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Tailers Kelehers, kurš guva divus vārtus.

Grupas turnīrā pirmajās spēlēs Latvijas izlase ar 0:7 kapitulēja Somijas un Čehijas vienaudžiem. Otrā grupā divās spēlēs bez punktiem ir Slovākija un Vācija.

Katras grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet atlikušās divas vienības izslēgšanas pārī cīņā līdz divām uzvarām noteiks, kura izlase vietu elites divīzijā zaudēs. Čempionāts beigsies 28.aprīlī ar finālu un spēli par 3.vietu.