Latvijas U-18 hokeja izlase piedzīvo zaudējumu izšķirošajā spēlē un pamet eliti

Latvijas U-18 izlases hokejisti svētdien Slovākijā ar 1:3 piekāpās  Baltkrievijas vienaudžiem trešajā, izšķirošajā spēlē par vietas saglabāšanu pasaules čempionāta elites grupā, liecina organizatoru informācija. Vienīgos vārtus Latvijas jauniešu izlases labā guva Viktors Jašunovs. Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām zaudējums ar 1-2 un nākamā sezona ārpus elites.

Spēles rezultāts tika atklāts jau spēles septītajā minūtē, kad precīzs bija Ivans Drozdovs. Bet 35 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Baltkrievijas labā ar vārtu guvu atzīmējās Dmitrijs Derjabins.

Otrajā trešdaļā Latvijas jauniešiem atspēlēties neizdevās, taču arī pretinieki nepalielināja vārtu starpību.

Trešās trešdaļas ievadā ar vārtu guvumu atzīmējās Andrejs Pavļenko. Bet nepilnas desmit minūtes līdz spēles beigām vārtsargs Niklāvs Rauza tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, un šoreiz Latvijas izlase spēja gūt vārtus – Viktors Jašunovs, pateicoties Renāra Kārkla un Denisa Smirnova piespēlēm, raidīja ripu Baltkrievijas izlases vārtos.

Spēles izskaņā Vladislavs Jerjomenko par spēles vilcināšanu nopelnīja noraidījumu, un drīz viņam un soliņa pievienojās arī Artjoms Boršjovs par klupināšanu. Vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču šo lielo vairākumu Latvijas jaunieši nespēja izmantot vārtu gūšanai, noslēzot spēli ar rezultātu 1:3.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē par palikšanu augstākajā divīzijā, Latvijas U-18 izlase piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem ar rezultātu 0:2, bet piektdien, uzvarot ar 3:2, izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.