Latvijas U-18 hokeja izlase ar uzvaru pār Austriju noslēdz turnīru Norvēģijā

Oļega Sorokina trenētā Latvijas U-18 hokeja izlase svētdien ar 3:2 uzvarēja Austrijas vienaudžus, noslēdzot Norvēģijas pilsētā Jēvīkā notiekošo Četru nāciju turnīru, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pēc nospēlētām 20 minūtēm Latvija atradās iedzinējos ar 1:2. Turpinājumā mūsu hokejisti guva pa vieniem vārtiem atlikušajos divos periodos un svinēja panākumu.

Ar precīziem metieniem šajā spēlē Latvijas izlases labā izcēlās Rodions Boltromovičs, Marks Mežiņš un Alekss Simanovičs.

Latvijas izlases vārtu drošība šajā cīņā tika uzticēta Jānim Fecerim, kurš atvairīja 16 no 18 pretinieku metieniem.

Pirmajā turnīra mačā piektdien Latvija ar 1:2 piekāpās (vārtus guva Davids Livšics) Norvēģijai, bet sestdien ar 2:1 (vārtus guva Livšics un Valdis Dommers) uzvarēja Dāniju.