Latvijas studentu hokeja izlase uzveic Dienvidkoreju un kvalificējas Universiādes ceturtdaļfinālam

Latvijas studentu hokeja izlase ceturtdien ar 6:2 uzvarēja Dienvidkorejas studentus Universiādē, kas risinās Kazahstānas pilsētā Almati. Līdz ar to Latvijas hokejisti ir kvalificējušies ceturtdaļfinālam, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā Latvijas studenti guva četrus vārtus – ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Juris Ziemiņš, bet pa vieniem vārtiem Ronaldam Rosinskim un Oļegam Šišļaņņikovam.

Otrajā trešdaļā veiksme bija korejiešu sabiedrotā – pretiniekiem divu vārtu guvumi, bet pie vēl viena "gola" tika Šišļaņņikovs.

Trešajā trešdaļā tikai viens vārtu guvums – izcēlās Jānis Bullītis. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 6:2.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase, kas spēlēja C grupā, Universiādes pirmajā spēlē papildlaikā uzvarēja Japānas studentus ar 4:3, otrajā spēlē piedzīvoja sakāvi pret krieviem – 1:7.

Vietu sadalījums turnīra tabulā noskaidrosies piektdien, kad notiks apakšgrupas noslēdzošā spēle Krievija – Japāna. Ja notiks maz ticamais un Krievijas jaunieši piekāpsies japāņiem, tad Latvija turnīra tabulā var ierindoties trešajā vietā, taču tas tik un tā dod iespēju spēlēt turnīra ceturtdaļfinālā.