Latvijas sieviešu izlase uzveic arī Kazahstānas hokejistes

Latvijas hokejistes trešdien Ventspilī ar 3:1 pārspēja Kazahstānu un pasaules čempionāta I divīzijas B grupā izcīnīja trešo uzvaru trijās spēlēs, informēja organizatori. Ar diviem vārtiem uzvarētājām izcēlās Laila Dekmeijere-Trigubova.

Uzvaru laukuma saimnieces nodrošināja ar diviem vārtu guvumiem pēdējā trešdaļā, pirms kuras rezultāts bija neizšķirts 1:1. Visus vārtus Latvijas izlase guva skaitliskajā vairākumā.

Pirmā perioda beigu daļā Latviju vadībā izvirzīja Anna Katrīna Lazdiņa, taču otrajā trešdaļā mājinieces neveiksmīgi nospēlēja skaitliskā vairākumā un Zarina Tuhtijeva atjaunoja neizšķirtu. Vadību Latvijai Dekmeijere-Trigubova atguva pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē, bet trīs minūtes pirms spēles beigām viņa nostiprināja uzvaru, kad Kazahstānas hokejistes bija palikušas ar trim laukuma spēlētājām.

Priekšpēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs ceturtdien pret Ziemeļkoreju, kam trijās spēlēs ir viena uzvara. Citās trešdien notikušajās spēlēs Ziemeļkoreja ar 2:4 zaudēja Latvijas tuvākajai konkurentei Nīderlandei, bet ķīnietes ar 3:1 pieveica Ungāriju.

Divas kārtas pirms turnīra noslēguma Latvijai ir deviņi punkti, bet Nīderlandei - astoņi.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Vladimira Golovkova vadītās Latvijas hokejistes pirmajās spēlēs bija pārākas par Ungāriju (4:0) un Ķīnu (5:1). Sešas izlases Ventspils olimpiskā centra hallē līdz sestdienai cīnās par vienu ceļazīmi uz I divīzijas A grupu.

Pasaules čempionāta I divīzijā B grupas spēle:

Latvija - Kazahstāna 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Vārtus guva: Laila Dekmeijere-Trigubova 2, Anna Katrīna Lazdiņa - Zarina Tuhtijeva