Latvijas sieviešu izlase ar uzvaru pār Ziemeļkoreju garantē atgriešanos augstākā līmenī

Latvijas izlases hokejistes ceturtdien Ventspilī ar 3:1 uzvarēja Ziemeļkoreju pasaules čempionāta I divīzijas B grupas spēlē un garantēja turnīrā pirmo vietu, kas ļaus nākamgad atgriezties A grupā, liecina organizatoru informācija. Vienu kārtu pirms turnīra noslēguma Latvijai ir četras uzvaras četrās spēlēs, un konkurentēm līderes vairs nav sasniedzamas.

Vārtus spēlē pret ziemeļkorejietēm guva Inese Geca-Miljone, Laila Dekmeijere-Trigubova un Sarma Ozmena. Latvijas izlase otrās trešdaļas 5.minūtē bija vadībā ar 3:0, bet vienīgos vārtus ielaida pēdējā perioda vidū.

Pēdējo spēli turnīrā Latvijas izlase aizvadīs sestdien pret tuvāko konkurenti Nīderlandi, kas priekšpēdējā cīņā ar 1:2 piekāpās ungārietēm. Latvijas rēķinā ir 12 punkti, bet Nīderlandei - astoņi.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Vladimira Golovkova vadītās Latvijas hokejistes pirmajās spēlēs bija pārākas par Ungāriju (4:0), Ķīnu (5:1) un Kazahstānu (3:1). Sešas izlases Ventspils olimpiskā centra hallē sestdien noslēgs turnīru cīņā par vienīgo ceļazīmi uz I divīzijas A grupu, kas ir otrais augstākais līmenis sieviešu hokejā.

Pasaules čempionāta I divīzijā B grupas spēle:

Ziemeļkoreja - Latvija 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Vārtus guva: Inese Geca-Miljone, Laila Dekmeijere-Trigubova, Sarma Ozmena - Sunboka Ro