Latvijas sieviešu hokeja izlase pasaules čempionātā spēles galotnē piekāpjas Kazahstānai

Latvijas sieviešu hokeja izlase Katovicē notiekošajā pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas trešajā spēlē otrdien piedzīvoja zaudējumu, piekāpjoties Kazahstānas hokejistēm ar rezultātu 1:2, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 25. minūtē – Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Ievas Pētersones vārtu guvums. Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja Araja Šegebejeva, bet pašā spēles galotnē uzvaras vārtus Kazahstānas labā guva Galja Nurgulajeva.

Turnīru Latvijas hokejistes atklāja ar uzvaru pār Itāliju ar 4:1, otrajā spēlē ar 3:2 tika pārspēta Ķīna.

Līdz ar otrdienas zaudējumu grupas līderpozīcijās ir Slovākija ar deviņiem punktiem, seši punkti ir Latvijai, Kazahstānai četri punkti un trešā pozīcija.

Trešdien Latvijas dāmām ir priekšā cīņa ar Poliju, bet piektdien jāmērojas spēkiem ar spēcīgo Slovākijas izlasi, kas pērn izkrita no A grupas.