Latvijas NHL hokejisti piedzīvo zaudējumus regulārās sezonas spēlēs

Sestdiena Nacionālās Hokeja līgas (NHL) latviešiem izvērtās pagalam neveiksmīga, jo visu četru Latvijas spēlētāju pārstāvētie klubi piedzīvoja zaudējumus, liecina NHL informācija.

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins piedzīvoja tikai otro zaudējumu šosezon, viņa pārstāvētājai Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:5 zaudējot Ņujorkas "Rangers".

Merzļikins šajā mačā atvairīja 36 no 41 jeb 87,8% pretinieku metienus.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Rangers" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:6 piekāpās Otavas "Senators".

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 32 sekundes, no kurām nepilnas divas minūtes (1:41) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Pitsburgas "Penguins" - Otavas "Senators" spēles mirkļi

Citā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" vien mača pēdējās sekundēs atzina Toronto "Maple Leafs" pārākumu ar 5:4. Uzvaras vārtus Toronto komanda guva 12 sekundes pirms spēles beigām.

Latvietis uz ledus pabija 15 minūtes (15:20), no kurām minūti (1:20) vairākumā un minūti (1:08) skaitliskajā mazākumā. Girgensons pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, maču noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Toronto "Maple Leafs" mača spilgtākās epizodes

Savukārt Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:6 zaudēja Kolorado "Avalanche".

Balcers spēlēja 16 minūtes (16:22), no kurām 33 sekundes vairākumā un trīs minūtes mazākumā (2:57). Viņš veica trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -2.

Sanhosē "Sharks" un Kolorado "Avalanche" spēles zīmīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 15 punktiem 14 spēlēs ir desmitajā vietā NHL Rietumu konferencē. Savukārt Austrumu konferencē desmitajā vietā ir "Blue Jackets", kas 12 spēlēs iekrājuši 14 punktus. Tikpat punktu ir arī divas un trīs pozīcijas zemāk esošajām "Penguins" un "Sabres" komandām, kas aizvadījušas attiecīgi 13 un 14 spēles.

Jau svētdien "Penguins" viesosies pie Vašingtonas "Capitals", bet dienu vēlāk "Blue Jackets" uzņems Detroitas "Red Wings". Otrdien "Sharks" viesos spēlēs ar Minesotas "Wild". Otrdien paredzēts ar latviešu derbijs, jo Girgensona "Sabres" viesosies pie Bļugera "Penguins".