Latvijas izlases nākamie pretinieki vācieši pirmajā spēlē uzvar pēcspēles metienos

Vācijas hokeja valstsvienība pasaules čempionātu Minskā sestdien sāka ar uzvaru pēcspēles metienos 2:1 pār Kazahstānu, liecina rīkotāju informācija. Vācieši būs Latvijas izlases nākamie pretinieki - abas komandas tiksies svētdien.

Mazrezultatīvajā cīņā "Minsk Arena" abi vārti pamatlaikā tika gūti pirmajā trešdaļā - Kazahstānu perioda vidū vadībā izvirzīja Andrejs Gavriļins, bet nedaudz vairāk kā minūti pirms pārtraukuma Matiass Plahta panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos Vācijai uzvaru nodrošināja Tomass Openheimers.

Otrā grupā dienas pirmajā spēlē norvēģi ar 3:0 atstāja sausā Itāliju. Dienas pārējās spēlēs A grupā Zviedrija tiksies ar Dāniju, bet kanādiešu pretinieki būs Slovākijas hokejisti.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase čempionātu sāks vēlāk sestdien pret Somiju. Dienas pēdējā spēlē B grupā laukumā dosies ASV un Šveice.

Pasaules čempionāts Minskā ilgs līdz 25.maijam, bet grupu spēles 16 valstsvienībām noslēgsies 20.maijā. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras labākās komandas.