Saglabājas augsta uguns bīstamība

Valmierā ar vērienu atzīmē Mākslas dienas

Ventspilī sāksas PČ hokejā sievietēm

Latvijas izlase pasaules čempionātu sāk ar uzvaru pār ungārietēm

Latvijas izlases hokejistes svētdien Ventspilī pirmajā spēlē pasaules čempionāta I divīzijas B grupā ar 4:0 uzvarēja Ungāriju, informēja organizatori. Nepārspēta vārtos palika Evija Tētiņa, kura atvairīja 31 metienu, bet divi vārti uzvarētājām bija pieredzējušās Ineses Gecas-Miljones rēķinā.

Rezultātu mājiniecēm izdevās atklāt pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, kad precīza bija Ineses Gecas-Miljones meita Līga Miljone. Otrā perioda vidū pārsvaru divkāršoja māte, savukārt Anna Kubliņa līdz pēdējam pārtraukumam nodrošināja jau 3:0 pārsvaru. Ceturto ripu Ungārijas vārtos Geca-Miljone raidīja pēdējās trešdaļas pirmajā pusē.

Nākamajā spēlē Latvijas hokejistes pirmdien vakarā tiksies ar Ķīnas izlasi, kas turnīru sāka ar zaudējumu 2:8 Nīderlandei. Vēl vienā svētdien notikušā spēlē Ziemeļkorejas hokejistes ar 3:0 pieveica Kazahstānu. Sešas izlases Ventspils olimpiskā centra hallē līdz 12.aprīlim cīnīsies par vienu ceļazīmi uz I divīzijas A grupu.

Latvijas izlases galvenā trenera Vladimira Golovkova rīcībā ir 22 hokejistes - trīs vārtsardzes, septiņas aizsardzes un 12 uzbrucējas.