Latvijas izlase paliek tukšā un zaudē Vācijā

Turpinot gatavošanos Soču olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlase otrdien viesos Esenē ar 0:4 zaudēja Vācijas hokejistiem pārbaudes spēlē, informēja organizatori. Latvijas izlasei tā bija pēdējā pārbaudes cīņa pirms komanda februārī dosies uz Sočiem.

Vācijas valstsvienība spēles gaitu sev par labu pavērsa otrajā trešdaļā, kad guva pirmos trīs vārtus un daudz vairāk nekā pretinieki meta pa vārtiem. Rezultātu pēc otrajā trešdaļā nospēlētām divām minūtēm atklāja Davids Volfs.

Otrās trešdaļas vidū Ervīnu Muštukovu Latvijas vārtos aizstāja Māris Jučers, kuru, Vācijai spēlējot vairākumā, nepilnu minūti vēlāk pārspēja Derils Boils un panāca 2:0. Otrā perioda priekšpēdējā minūtē vēlreiz precīzs bija Volfs un nodrošināja laukuma saimniekiem trīs vārtu pārsvaru. Pēdējā periodā vairāk uzbruka Latvijai, taču mājinieki pēdējās minūtes sākumā guva ceturtos vārtus, kad precīzs bija Matiass Plahta.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā spēlē Latvija otrdien Hernē uzvarēja pēcspēles metienos ar 4:3.

Latvijas izlase Vācijā aizvadīja pēdējās pārbaudes spēles pirms februārī dosies uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. Komandu Vācijā vadīja Toms Kūlens un Kārlis Zirnis, jo galvenais treneris Teds Nolans ir aizņemts darbā Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Bufalo "Sabres".

Jau februārī pēc ierašanās Sočos Latvijas valstsvienība aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Krieviju un Austriju.