Latvijas hokejistu nākamie pretinieki slovāki tikai pagarinājumā uzveic Itāliju

Latvijas valstsvienības nākamie pretinieki pasaules čempionāta grupā Slovākijas hokejisti sestdien pamatlaika priekšpēdējā minūtē panāca neizšķirtu pret Itāliju un pagarinājumā nodrošināja uzvaru 3:2, liecina organizatoru informācija. Latvijas un Slovākijas izlases Ķelnē spēlēs svētdien vakarā.

(papildināts pēc dienas pēdējām spēlēm)
Slovākijas izlase trešā perioda priekšpēdējā minūtē aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un Libors Hudāčeks līdzsvaroja rezultātu 2:2. Savukārt Peters Čerešņāks pagarinājuma trešajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Pirmajās divās spēlēs sestdien Parīzē šveicieši tikai pēcspēles metienos nodrošināja uzvaru 5:4 pār Slovēniju, turpretim Čehijas izlase ar 6:1 bija pārāka par baltkrieviem un sagādāja pretiniekiem turnīrā otro zaudējumu.

Vēlāk sestdien Ķelnē mājinieki vācieši noturējās tikai pusi mača pret Zviedriju un zaudēja ar 2:7, savukārt Parīzē Norvēģijas izlase izcīnīja uzvaru 3:2 pār mājinieci Franciju.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokejisti pirmajā spēlē sestdien ar 3:0 uzveica dāņus.

Nākamnedēļ Latvijas izlase čempionātu turpinās pret Itāliju (9.maijā), Zviedriju (11. maijā) un ASV (13.maijā), bet pēdējās divas spēles grupā aizvadīs pret Krieviju (15.maijā) un mājinieci Vāciju (16.maijā). Grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.