Latvijas hokejisti pēc spēles ar ASV: Ticējām uzvarai

Latvijas izlases hokejisti pēc Minskā notikušās pasaules čempionāta spēles pret ASV, kurā Latvija uzvarēja ar rezultātu 6:5, atzina, ka bija ticība uzvarai.

Vārtsargs Kristers Gudļevskis atzina - „visi ticējām, ka varam vinnēt  to spēli”, „vienkārši jācīnās līdz galam un jāizmanto  momenti”.

Viņš gan arī atzina, ka „strādāt vēl ir, pie kā” un,  ja nebūtu tik daudz noraidījumu un  spēles vairākumā, „spēle būtu pavisam savādāka”.

Kristers Gudļevskis par spēli pret ASV
00:00 / 00:13
Lejuplādēt

Savukārt Ronalds Ķēniņš uzsvēra: „Mēs bijām gatavi, zinājām, kas mums pretī.”

Viņš arī atzina, ka komanda nedaudz „palaidās” otrajā periodā, saņemot noraidījumus, bet „sapratām, ka ir liela iespēja vinnēt un izgājām trešajā periodā un vinnējam”.

Savukārt Zemgus Girgensons pauda, ka spēlē bija daudz noraidījumu, kas bija arī pašu Latvijas hokejistu vaina, taču kopumā bija interesanta spēle.