Latvijas hokejisti pārbaudes turnīru Francijā turpina ar uzvaru pār slovēņiem

Otro uzvaru Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīrā Francijā piektdien izcīnīja Latvijas hokeja izlase, kas ar 4:1 uzveica slovēņus, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija. Turnīra noslēgumā Latvijas hokejistus gaidīs vēl viena spēle.

Divus vārtus Latvijai guva Kristaps Zīle, bet pa reizei precīzi bija Artūrs Salija un Frenks Razgals, informēja turnīra organizatori.

Latvijas izlasi pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Zīle, tomēr līdz pārtraukumam Roks Tičars panāca izlīdzinājumu. Toties otrajā periodā Zīles un Salijas precīzie metieni nodrošināja latviešiem 3:1 pārsvaru. Spēles izskaņā Slovēnijas izlase aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un ielaida ceturtos vārtus pēc Razgala metiena.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē pārbaudes turnīrā, kur izlases galvenā trenera Boba Hārtlija mērķis ir pārbaudīt jaunus hokejistus, Latvijas valstsvienība pārspēja baltkrievus (7:5). Turnīra noslēgumā Latvijas izlase sestdien Amjēnā tiksies ar mājinieci Franciju.

Savukārt Latvijas klubu izlase Baltijas Izaicinājuma kausa turnīra spēlē Lietuvas pilsētā Klaipēdā piektdien ar 9:2 uzveica Ukrainas jaunatnes izlasi. Sestdien un svētdien Latvijas klubu izlase tiksies attiecīgi ar Lietuvu un Igauniju.

Zaudējumu piektdien cieta Latvijas U-16 izlase, kas Ozolniekos otrajā no trim pārbaudes spēlēm ar 6:7 pagarinājumā piekāpās Norvēģijas vienaudžiem. Aigara Razgala vadītie Latvijas jaunieši dienu iepriekš norvēģus uzveica (5:3).

Otro neveiksmi pārbaudes turnīrā Ventspilī cieta Latvijas U-20 izlase, kas ar 0:2 zaudēja Baltkrievijas vienaudžiem. Dienu iepriekš mājinieki piekāpās austriešiem (1:4).

Latvijas U-17 izlase Minskā ar 1:4 piekāpās Krievijas U-16 izlasei un arī cieta otro zaudējumu, jo ceturtdien papildlaikā zaudēja mājiniekiem.