Latvijas hokejisti pārbaudes turnīra noslēgumā pagarinājumā zaudē Kazahstānai

Latvijas izlases hokejisti piektdien Dienvidkorejas pilsētā Kanninā pēdējā spēlē Olimpiskā mantojuma kausa izcīņā ar 2:3 pagarinājumā atzina Kazahstānas valstsvienības pārākumu, liecina organizatoru informācija.

Turnīru Latvijas izlase noslēdza otrajā vietā aiz Kazahstānas.

Izšķirošajā spēlē par pirmo vietu Latvijas izlasē rezultātu otrā perioda 3.minūtē atklāja Elvis Biezais, savukārt trešā perioda vidū Rūdolfs Maslovskis panāca izlīdzinājumu 2:2. Kazahstānas izlasē uzvaras vārtus papildlaika 4.minūtē guva Antons Ņekrjačs.

Pirmajās divās spēlēs Latvijas izlase uzvarēja mājinieci Dienvidkoreju (6:2) un Japānu (6:3). Latvijas izlasē galvenā trenera Valērija Kuļibabas vadībā turnīrā Dienvidkorejā lielākoties tika iesaistīti pašmāju klubu spēlētāji un tikai pieci hokejisti ikdienā spēlē ārzemju komandās.

Latvijas valstsvienības tuvākie kandidāti galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā tikmēr piedalās treniņos Rīgā, paturot prātā maijā Slovākijā gaidāmo pasaules čempionātu.

Olimpiskā mantojuma kausa izcīņā, atzīmējot gadu pēc Phjončhanas olimpisko spēļu noslēguma, no 10. līdz 12.februārim piedalīsies arī Latvijas sieviešu izlase.