Latvijas hokejistes zaudē Dienvidkorejai; šķiras no izredzēm turnīrā

Latvijas izlases hokejistes ceturtdien Itālijā ar 1:5 zaudēja Dienvidkorejai priekšpēdējā spēlē pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, liecina organizatoru informācija. Četrās spēlēs gūtas divas uzvaras latvietēm neatstāja izredzes turnīrā izcīnīt pirmo vietu un pakāpties uz augstāku līmeni, jo itālietes vairs nav apsteidzamas.

(papildināts pēc visu dienas spēļu noslēguma)
Vienīgos vārtus Latvijai guva Anna Katrīna Lagzdiņa piecarpus minūtes pirms spēles beigām, kad pretinieces jau bija panākušas 4:0 pārsvaru. Rezultātu Dienvidkorejas izlase atklāja pirmajā trešdaļā un daudz vairāk meta pa vārtiem, bet otrā perioda beigās jau bija nodrošinājusi trīs vārtu vadību.

Dienvidkorejietes apvienotā komandā ar Ziemeļkoreju februārī piedalījās Phjončhanas olimpiskajā turnīrā.

Jau vēstīts, ka pirmajās trijās spēlēs Latvijas hokejistes piekāpās Itālijas izlasei (1:5), kā arī uzveica Polijas valstsvienību (2:1) un Ķīnas izlasi (2:1). Ar sešiem punktiem Latvijas izlase ir 4.vietā un augstāk par otro pozīciju vairs nevar tikt. Itālietes ceturtdien ar 2:1 uzveica Poliju un ir turnīra līderes ar deviņiem punktiem.

Grupas turnīra noslēgumā Latvijas izlasei sestdien vēl jātiekas ar Kazahstānu. Turnīra uzvarētājas pakāpsies uz pirmās divīzijas A grupu.

KONTEKSTS:

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupa it trešais līmenis sieviešu hokejā nacionālajām izlasēm.